ДНЗ №4 "ЯГІДКА" С. УРЗУФ

Фахівці

НАШІ ВИХОВАТЕЛІ

Гура Е.Н освіта вища - це вихователь зі стажем роботи в сфері дошкільного виховання більше 28 років. Вихователь першої кваліфікаційної категорії. Любить дітей, спокійна, сприйнятлива, виконавча, добродушна. Працює зі старшими дошкільнятами, до кожної дитини знаходить ключик до його серця і розуму.

Кияненко Н.В. - має середню спеціальну освіту, стаж роботи 24 років. Вихователь дуже м'якого характеру, добрий порядна людина, завжди знаходить спільну мову з вихованцями саду.

Кретова С.І. - має середню спеціальну освіту, стаж роботи 18 лет.Вихователь середньої групи. У побуті практична, безконфліктність, самостійна привчає дітей до порядку і спілкуванню.

Коробенко П.А.- . Вихователь ІІ молодшої групи. Завжди врівноважена, рівна, серйозна. стійко підтримує дисципліни і порядок, як з вихованцями, так і з їх батьками.

Караберова А.В. - Молодий педагог з невеликим досвідом роботи з дошкільнятами. Працюючи в 1 молодшій групі, життєрадісна, безконфліктність, виконавча, проявляє креативний підхід до дітей.

Москалик В.С.- це молодий педагог в дитячому саду, стаж її педагогічної діяльності всього 7 роки. За цей час показала себе як серйозний, захоплений своєю справою педагог. Вона активна, сумлінна, добра, має почуття гумору, вміє привернути до себе кожного ...

Пилипова В.І. це наймолодший педагог в дитячому саду. За цей час показала себе як серйозний, захоплений своєю справою педагог. У своїй роботі широко використовує новаторські ідеї, впевнено використовує комп'ютерні технологіі.Скромна, добросовісна.